Počet položek: 0 0 CZK

Zdraví

Snížení krevního tlaku přírodní cestou

Jak si rychle snížit krevní tlak přirozenou cestou, bez léků a bez vedlejčích účinků.

Přírodní antibiotika bez předpisu - česnek a citrón

Jak si připravit domácí antibiotika bez lékařského předpisu. Využijte sílu čenesku a citrónu.

Devátý měsíc těhotenství

Devátý měsíc těhotenství je přibližně 36. - 40. týden těhotenství. Devátý měsíc je posledním měsícem těhotenství. Během tohoto měsíce miminko vyroste asi o 5-6 cm do délky a přibere cca 1125 g na váze.

Osmý měsíc těhotenství

Osmý měsíc těhotenství je přibližně 32. - 35. týden těhotenství. Koncem tohoto měsíce je miminko velké přibližně 46-51 cm a váží kolem 2700g. Kařdým dnem přibývá na váze zhruba 15-16g.

Sedmý měsíc těhotenství

Sedmý měsíc těhotenství je přibližně 28. - 31. týden. Počátkem sedného měsíce končí druhý a začíná třetí a zároveň poslední trimestr těhotenství. Na konci sedmého měsíce miminko měří přibližně 40 cm a váží zhruba 1500g.

Šestý měsíc těhotenství

Šestý měsíc těhotenství je přibližně 23. - 27. týden těhotenství. V tomto měsíci je miminko dlouhé již přibližně 30 cm a váží kolem 1000g. Jeho pohyby jsou stále více intenzivnější a stávají se postupně koordinovanějšími.

Výbava do porodnice

Následující seznam věcí do porodnice zahrnuje výbavu do porodnice a to věci potřebné k samotnému porodu, věci pro maminku a věci pro miminko. Seznam věcí do porodnice vychází z vlastní zkušenosti.

Pátý měsíc těhotenství

Pátý měsíc těhotenství je přibližně 18.tt až 22.týden těhotenství. Koncem tohoto měsíci již pravděpodobně ucítíte provní pohyby Vašeho miminka. Některé příznaky těhotenství mohou přetrvávat z předchozího měsíce, ale mohou se také objevit nové příznaky těhotenství.

Vizážistické služby a barvové poradenství

Potřebujete nalíčit na svatbu, ples, čí jinou společenskou událost? Chcete se dozvědět jaký jste barevný typ a jaké barvy se k Vám hodí? Nevíte si rady s tím, co si vzít na sebe? Pak můžete využít služeb vizážistky.

Kosmetické poradenství

Zajímá Vás líčení? Kosmetika? Chcete se naučit správně starat o svou pleť? Objednejte se na svou bezplatnou hodinku krásy, kde se naučíte pečovat o svou pleť, naučíte se správnému líčení, odličování,.. Vše v pohodlí Vašeho domova, nemusíte nikam jezdit,případně shánět hlídání pro děti.

Léčba cysty pomocí Reiki

Folikulární cysta, aneb cysta na vaječníku, Vám může nepříjemně zkompikovat život, obzvláště pokud se snažíte otěhotnět.

Co dělat s dětmi když prší?

"Co dělat s děmi když venku prší?" Tuhle otázku si jistě pokládá nejeden rodič, obzvláště za velmi špatného počasí, jaké provází tyto dny. Existeje několik možností, co můžeme dělat s dětmi když prší. Je dobré zvolit program, který zabaví jak děti tak i dospělé. Když venku prší oblíbenou činností pro spoustu rodin může být hraní společenských her. Takové pexeso nebo člověče nezlob se v jednodušší verzi zvládnou většinou s přehledem již tříleté děti.

Hornické muzeum Příbram, jízda vláčkem

Tento výkend jsme s naší dcerkou navštívili Hornické muzeum v Příbrami a také jsme se zde projeli vláčkem.

Dinopark Vyškov

Dinopark Vyškov

Tento víkend jsme se svoj 16ti měsíční dcerkou navštívily Dinopark ve Vyškově. Byl to úžasný výlet, moc jsme si to užily. Miška byla z dinosaurů nadšená.

Náš jídelníček - 14 měsíců

Náš jídelníček - 14 měsíců

Během 2 měsíců se náš jídelníček o mnoho změnil a dcera konečně začala jíst domácí stravu.

ZOO Praha

ZOO Praha

ZOO v Praze je podle mého nározu v současnosti nejkrásnější zoologickou zahradou v České republice a výlet za zvířátky si určitě užijí nejen děti.

Aquapark Příbram

Aquapark v Příbrami dovoluje vstup i pro malé děti (doporučený věk je 1 rok).

Náš jídelníček - 12 měsíců

Zde jsou posány 3 dny, co baští naše roční dcera.

Čtvrtý měsíc těhotenství

Čtvrtý měsíc těhotenství

Čtvrtý měsíc je asi 14. - 17. týden těhotenství. Nyní začínáte druhý trimestr, který bývá pro většinu žen nejpříjemnějším obdobím z celého těhotenství. Většina z prvních příznaků těhotenství postupně mizí. Ženám, které trpěly ranními nevolnostmi by se mělo udělat lépe.

Česká pošta - mé zkušenosti

Mé zkušenosti s Českou Poštou jsou ve většině případů kladné,ale těch několik ostatních mě vede k tomu, že vždy když je to možné, vyberu si jiného spolehlivého partnera.(PPL, DHL, atd.) Mé záporné zkušenosti se týkají lidí na přepážkách Pošty č. 5 v Příbrami. S veškerými "pěšáky" Pošty 5 i Pošty 2 jsem byl vždy spokojen.

Třetí měsíc těhotenství

Třetí měsíc je přibližně 9. - 13. týden těhotenství. Tento měsíc je posledním měsícem prvního trimestru. Příznaky těhotenství, které jste doposud pociťovala ještě nejspíš přetrvávají, ale již se blýská na lepší časy.

Deset kroků k úspěšnému kojení

Každé zařízení poskytujíci péči a služby matkám a novorozencům by mělo dodržovat následující body.

Druhý měsíc těhotenství

Druhý měsíc je přibližně 5.-8. týden těhotenství. Na konci tohoto měsíce má děloha velikost většího grapefruitu (normálně je děloha velká asi jako pěst). Některé ženy již nyní mohou pozorovat mírné rozšíření v pase.

Příznaky těhotenství

Příznaky těhotenství

První měsíc těhotenství Během prvního měsíce žena většinou ještě netuší, že je těhotná. Avšak některé ženy již nyný mohou pociťovat první příznaky těhotenství, jako např. zvýšenou citlivost prsů, únavu, častější močení, nevolnost, plynatost, nadýmání, zvláštní chutě, aj. Psychicky se žena může cítit jako před očekávanou menstruací (= podrážděnost, žena může být přecitlivělá, plačtivá)

Výhody kojení

Kojení přináší mnohé výhody nejen dítěti ale i matce. U dítěte kojení snižuje riziko cukrovky, alergie, obezity, anemie. Také chrání proti zánětům dýchacích cest, před průjmy. Kojené dítě vyžaduje méně často hospitalizaci.

Kojení a zdraví

Výzkumní pracovníci v Arizoně (USA) studovali velkou skupinu kojenců od narození do 12 měsíců se zřetelem na kojení a ušní infekce (zánět středního ucha).

Veškeré informace na tomto serveru jsou pouze obecného charakteru, jejich užívání je vždy na Vaši zodpovědnost.
Jakékoliv zdravotní problémy řešte se svým lékařem.
© www.miminka.net, provozováno na systému Shop5.cz

při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace