Počet položek: 0 0,- CZK

Dinopark Vyškov

Tento víkend jsme se svoj 16ti měsíční dcerkou navštívily Dinopark ve Vyškově. Byl to úžasný výlet, moc jsme si to užily. Miška byla z dinosaurů nadšená.

Vstupné do Dinoparku Vyškov je 130 kč a kromě dinoparku zahrnuje i prohlídku Zoo Vyškov. V ceně vstupenky do dinoparku je také jízda vláčkem do Dinoparku a 3D kino. Do dinoparku se sami nedostanete. Musíte nejdříve vstoupit do ZOO, kde počkáte na vláček do dinoparku.

V dinoparku jsme si prohlédly všechny dinosaury, Mišku nejvíce zajímaly ti, co se hýbali. Myslela jsem si , že se bude bát těch zvuků co vydávají, ale vůbec jí to nerozházelo.

Nejvíc se Mišce asi líbilo pískovště, kde děti mohly vyhrabávat "kostru" dinosaura. Naopak nejhorší pro nás bylo kino, tam se Miška bála, a tak jsme odešli ještě než skončili úvodní titulky. Místo kina jsme si daly zmrzku a Miška byla spokojená.

Vláčkem jsme se z dinoparku vrátily do ZOO , kterou jsme si ještě prošly.  Nakrmily jsme kozy, podívaly jsme se na husy a na opičky, tyhle zvířátka Mišku nejvíc zaujali, a pak jsme se spokojeně vrátily domů.

Dinopark Vyškov byl to moc hezký výlet, který mohu každému doporučit.

Dinopark můžete v ČR také navštívit:

  • dinopark Plzeň
  • dinopark Ostrava
  • dinopark Praha
Dinopark Vyškov - 535140 - Dinosaurus T-REX

Dinosaurus T-REX

Dinopark Vyškov - 535157 -
Dinopark Vyškov - 535159 - rodinka dinosaurů

rodinka dinosaurů

Dinopark Vyškov - 535161 - velký dinosarus

velký dinosarus

Dinopark Vyškov - 535162 - hračka v dinoparku

hračka v dinoparku

Dinopark Vyškov - 535163 - zoo vyškov

zoo vyškov

Dinopark Vyškov - 535168 - vajíčko dinosaura

vajíčko dinosaura

Dinopark Vyškov - 535169 - oběd

oběd

Komentáře k Dinopark Vyškov

90
1.8.2008 21:52

byli jsme tam 31.7.2008 a HRŮZA !!! jen šílenec mohl vymyslet , že se jezdí z toho minizoo autobusem do Dinoparku (SAMI AUTEM TAM NEDOJEDETE-PRÝ NA TO NEJSOU PŘIPRAVENÝ). My jsme stáli 1hodinu v 30°C frontu ca 400 lidí , a když se rozbil jeden z autobusů (a před náma bylo ješte tak 100 lidí) tak jme to jako mnoho jiných ldí vzdali (LIDI SI MUSELI UŽÍT, PROTOŽE SE TAKÉ POCHOPITELNĚ ČEKÁ FRONTA NA TRANSPORT ZPĚT). Takže ca350,- za minizoo je dost. Nic horšího jsem nezažil, JEĎTE RADĚJI DO PLZNĚ-TAM JE TO FAJN A JE TAM I PĚKNÉ ZOO. OLDA

93
26.8.2008 21:51

Sám jsi nedomyšlenej. Když tam není parkoviště, jak bys chtěl jezdit autem až k Dinoparku? Nás ta fronta nerozházela, holt když je něco super, lidi příjdou...

124
3.3.2009 12:39

My byli ve Vyškově 2x a byli jsme i v Plzni...A musím říct, že nadšení dětí bylo stejné..a co se dopravy z/do dinoparku ve Vyškově týká, tak naše děti si na dinovláček rádi počkali!!!

125
16.6.2009 13:07
zdena

V sobotu 13.6.jsme navštivili dinopark ve Vyškově.Byli jsme naprosto nadšený.Moc krasný,až na zoo,je vhodná spíše pro malé děti,co začínají poznávat zvířátka.At si ,ale říka každý co chce,pro děti,no i pro naás dospělí fascinující zážitek.Ještě se vydáme do Plzně.

126
8.9.2010 15:54
Dana

Též jsme navštívili s vnučkami v srpnu Dinopark. Tu šílenou hrůzu za velké peníze jsme ještě nikdy nezažili.V ohromném vedru jsme 2 hodiny čekali na ten slavný vláček, kterým chtěl jet každý.V řadě byly i matky, které kojily své děti. My jsme si vystáli v 30st.vedru autobus.Dohrcali jsme se do Dinoparku. Pár oblud ani nestál za podívanou. Ještě horší je kino 3D.Popatlané brýle, pak mizerná místnost, před plátnem provaz a žádná židle!!! Chumel lidí před provazem na stojáka a stejně jsme viděli jen hlavy těch, co se nacpali dopředu. Nakonec nějaká "dáma" sprostě řvala na moji 6-letou vnučku, proč se mačká na jejího miláčka!!! Vnučka se rozbrečela, tak jsme šílenou podívanou opustili. Pak další fronta, už jen hodinová , na cestu zpět. Ale přijelo to mizerný auto s dvěma plošinami, které si říká "VLÁČEK".
Můj muž má endoprotézy obou kyčlí, takže ten si to také opravdu užíval. Takovou hrůzu UŽ NIKDY VÍCE!!!

127
7.2.2011 17:34
dinoparky

Dinopark Vyškov je super.Ještě mohu doporučit nový dinopark Ostrava.Moc zábavý je také dinopark Plzeň.V dinoparku ostrava doporučuji uřčitě dinoexpres.Sice se za něj připlácí ale stojí to za to!Vdinoexpresu Vám povypráví vše o dinosaurech avajíčkách,pteranodorech.A to nejlepší?Asi 10min. před koncem cesty začnou hlásit POROR T-REX UTEKL POZOR T-REX UTEKL....Jsou tam vidět pomačkané klece a z křoví ozvučení T-REXové.Určitě doporučuji.Mi se zdá jako Nej DINOPARK DINOPARK Ostrava.Doporučuji ho!

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     více informací
Veškeré informace na tomto serveru jsou pouze obecného charakteru, jejich užívání je vždy na Vaši zodpovědnost.
Jakékoliv zdravotní problémy řešte se svým lékařem.
© www.miminka.net, provozováno na systému Shop5.cz

při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace