Co dělat s dětmi když prší?

"Co dělat s děmi když venku prší?" Tuhle otázku si jistě pokládá nejeden rodič, obzvláště za velmi špatného počasí, jaké provází tyto dny. Existeje několik možností, co můžeme dělat s dětmi když prší. Je dobré zvolit program, který zabaví jak děti tak i dospělé. Když venku prší oblíbenou činností pro spoustu rodin může být hraní společenských her. Takové pexeso nebo člověče nezlob se v jednodušší verzi zvládnou většinou s přehledem již tříleté děti.

U dětí mladších tří let se mi osvědčilou vyndat modelínu, ideálně tu, která je vyrobena z pšeničné mouky a po zaschnutí jde krásně vyluxovat. U nás vedlo (a stále vede) vykrajování různých tvarů z modelíny, třeba pomocí vykrajovátek na vánoční cukroví.  Další možností co dělat s dětmi když prší může být vymalovávání omalovánek, kutálení s míčem nebo prohlížení a čtení knížek.

Pokud nechcete trávit čas doma, špatné počasí je ideální pro návštěvu kina, aquaparku, či dětského centra, kde se děti zajisté dostatečně unaví.

Další informace
Přejete si zasílat novinky mailem ?
eshop provozuje
© 2010 - 2020 www.miminka.net

© www.miminka.net

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace