Léčba cysty pomocí Reiki

Folikulární cysta, aneb cysta na vaječníku, Vám může nepříjemně zkompikovat život, obzvláště pokud se snažíte otěhotnět.

Když jsem již dva týdny nedostala menstruaci a každý těhotenský test byl negativní, navštívila jsem svého gynekologa. Ten mi udělal ultrazvuk a konstavoval, že na levém vaječníků mám cystu, která měří necelé 4 cm. Píchl mi agolutin (injekce, která má vyvolat menstruaci) s tím, že menstruace může přijít do týdne, do 14 dnů a nebo také vůbec. Hádejte, jaká možnost byla ta správná? Ano, ta poslední. Menstruace nepřišla vůbec a já stále cítila větší a nepříjemnější tlaky v místě cysty. A tak jsem brouzdala po internetu a snažila se zjistit, jak se té cysty co nejlépe a nejrychleji zbavit.

Na několika serverech jse našla, že jednodenní půst může pomoci k vyléčení cysty. Tak jsem to vyzkoušela, ovšem veškerý efekt byl takový, že hlady se mi podlamovaly kolena a cysta pořád zůstávala na svém místě. Zkoušela jsem wobenzym, kapičky gynex a nic.

Na jiných stránkách jsem se dočetla, že reiki je výborný pomocník při léčbě cyst. Hned následující víkend jsem podstoupila reiki a to v pátek cca 1 hodinu a v sobotu cc 2 hodiny. V pondělí na to jsem šla ke svému lékaři na kontrolní ultrazvuk a ten konstatoval, že cysta tam již není a že vidí volnou tekutinu, což znamená, že cysta musela prasknout během předchozích pár dnů. Do této doby jsem věřila metodě reiki tak napůl, ale nyní jsem přesvědčená o tom, že reiki je výborná věc, která může pomoci spoustě lidem. Avšak platí, že víra je půl úspěchu.

Veškeré informace na tomto serveru jsou pouze obecného charakteru, jejich užívání je vždy na Vaši zodpovědnost.
Jakékoliv zdravotní problémy řešte se svým lékařem.
© www.miminka.net, provozováno na systému Shop5.cz

© www.miminka.net

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace